Kurty - léto

Rezervace kurtů - zimní sezona 2023/24

V zimní sezoně jsou v provozu kurty č. 5 a č. 6. v přetlakové nafukovací hale.

Hraní na antukovém kurtu v přetlakové hale je možné si rezervovat v rezervačním systému Rezzy (https://www.rezzy.eu). V systému je nutné se registrovat a vyhledat areál TJ Sparta Kutná Hora. Uživatelský manuál rezervačního systému ke stažení zde .

Rezervaci lze provést i telefonicky u správce haly (tel. +420 603 449 ). Jednorázové rezervace přes správce areálu prosím provádějte nejlépe den předem. U pozdějších poptávek negarantujeme jejich potvrzení.

Obsazenost kurtů lze zjistit v rezervačním systému Rezzy i bez registrace na odkazu https://www.rezzy.eu/tenants.

Platba za rezervovaný kurt je možná bankovním převodem na účet 1672242007/2700 (QR kod platby) nebo v hotovosti správci haly. Platbu je nutno vždy provést před začáítkem hraní, pokud není se správcem dohodnuto jinak.

Pro soutěžní mládež TJ Sparta Kutná Hora z.s. je poskytováno bonusové hraní ve snížené sazbě. Bonusové hraní lze ale rezervovat až v aktuální den hraní a pouze za předpokladu obsazenosti druhého kurtu v hale, nebo při povětrnostních podmínkách s venkovní teplotou nad 14 stupňů Celsia.© Copyright 2017 - Tělovýchovná jednota SPARTA Kutná Hora. Autorská práva řízena dle zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském § 30.